Центр розробників

У цьому розділі міститься все, що вам потрібно, щоб швидко розпочати розробку власних розширень Zabbix:

Повідомлення про авторські права

Документація Zabbix НЕ розповсюджується за ліцензією GPL. Використання документації Zabbix регулюється наступними умовами:

Ви можете створити друковану копію цієї документації виключно для свого особистого користування. Конвертація в інші формати дозволено, якщо фактичний вміст жодним чином не змінюється та не редагується. Ви не повинні публікувати або поширювати цю документацію в будь-якій формі або на будь-якому носії, за винятком випадків, коли ви поширюєте документацію в спосіб, подібний до того, як її поширює Zabbix (тобто в електронному вигляді для завантаження на веб-сайті Zabbix) або на USB або аналогічному носії, за умови, що документація поширюється разом з програмним забезпеченням на тому ж носії.
Будь-яке інше використання, наприклад, розповсюдження друкованих копій або використання цієї документації, повністю або частково, в іншій публікації, вимагає попередньої письмової згоди від уповноваженого представника Zabbix. Zabbix залишає за собою всі права на цю документацію, які не були явно надані вище.