1 Структура посібника

Структура

Зміст цього посібника поділено на розділи та підрозділи для того, щоб забезпечити легкий доступ до певних тем, які вас цікавлять.

Коли ви переходите до відповідних розділів, переконайтеся, що ви розгорнули папки розділів, щоб побачити повний зміст того, що міститься в підрозділах та окремих сторінках.

Перехресні посилання між сторінками пов'язаного контенту надаються настільки, наскільки це можливо, для того, щоб переконатися, що відповідна інформація не буде пропущена користувачами.

Розділи

Вступ надає загальну інформацію про поточне програмне забезпечення Zabbix. Прочитавши цей розділ, ви отримаєте кілька вагомих причин вибрати Zabbix.

Концепції Zabbix пояснюють термінологію, яка використовується в Zabbix і надає детальну інформацію про компоненти Zabbix.

Розділи Встановлення і Швидкий початок мають допомогти вам почати роботу з Zabbix. Готове рішення Zabbix — це альтернатива для швидкого ознайомлення з використанням Zabbix.

Налаштування є одним із найбільших і важливіших розділів цього посібника. Він містить безліч важливих порад про те, як налаштувати Zabbix для моніторингу вашого середовища, від налаштування вузлів мережі до отримання важливих даних для перегляду даних до налаштування сповіщень і віддалених команд, які будуть виконуватися у разі виникнення проблем.

У розділі Моніторинг служби детально описано, як використовувати Zabbix для загального огляду вашого середовища моніторингу.

Веб-моніторинг допоможе вам навчитися стежити за доступністю веб-сайтів.

Моніторинг віртуальної машини представляє інструкції для налаштування моніторингу середовища VMware.

Технічне обслуговування, Регулярні вирази, Підтвердження подій і Експорт/імпорт XML — це додаткові розділи, у яких показано, як використовувати ці різні аспекти програмного забезпечення Zabbix.

Виявлення містить інструкції з налаштування автоматичного виявлення мережевих пристроїв, активних агентів, файлових систем, мережевих інтерфейсів тощо.

Розподілений моніторинг стосується можливості використання Zabbix у більших і складніших середовищах.

Шифрування допомагає пояснити можливості шифрування зв’язку між компонентами Zabbix.

Веб-інтерфейс містить інформацію, специфічну для використання веб-інтерфейсу Zabbix.

Розділ API містить подробиці роботи з Zabbix API.

Детальні списки технічної інформації включені в Додатки. Тут ви також знайдете розділ поширених запитань.