3 מחווני קישור

סקירה כללית

אתה יכול להקצות כמה טריגרים ל-a קישור בין אלמנטים במפת רשת. כאשר הטריגרים הללו נכנסים למצב בעיה, הקישור יכול לשקף את זה.

כאשר אתה מגדיר קישור, אתה מגדיר את סוג וצבע הקישור המוגדר כברירת מחדל. מתי אתה מקצה טריגרים לקישור, אתה יכול להקצות סוגי קישורים שונים ו צבעים עם טריגרים אלה.

אם אחד מהטריגרים הללו נכנס למצב בעיה, סגנון הקישור שלהם וצבע יוצג בקישור. אז אולי קישור ברירת המחדל שלך היה קו ירוק. כעת, כשהטריגר במצב הבעיה, הקישור שלך עשוי להפוך לאדום מודגש (אם הגדרת את זה כך).

תצורה

כדי להקצות טריגרים כמחווני קישור, בצע את הפעולות הבאות:

  • בחר אלמנט מפה
  • לחץ על ערוך בקטע קישורים לקישור המתאים
  • לחץ על הוסף בגוש מחווני קישור ובחר אחד או יותר מפעילים

כל שדות הקלט החובה מסומנים בכוכבית אדומה.

ניתן לראות טריגרים שנוספו ברשימת מחווני קישור.

אתה יכול להגדיר את סוג הקישור והצבע עבור כל טריגר ישירות מה- רשימה. בסיום יש ללחוץ על החל, לסגור את הטופס ולחצו על עדכן כדי לשמור את השינויים במפה.

תצוגה

ב-ניטור → מפות הצבע המתאים יוצג ב- קישור אם הטריגר נכנס למצב בעיה.

אם מספר טריגרים נכנסים למצב בעיה, הבעיה עם החומרה הגבוהה ביותר יקבע את סגנון הקישור והצבע. אם מספר טריגרים באותה חומרה מוקצים לאותה מפה קישור, זה עם המזהה הנמוך ביותר מקבל עדיפות. שימו לב גם ש:

1. חומרת טריגר מינימלית והגדרות הצג בעיה מודחקת מתצורת המפה משפיעים אילו בעיות נלקחות בחשבון.
2. במקרה של טריגרים עם מספר בעיות (בעיה מרובה דור), לכל בעיה עשויה להיות חומרה השונה מהטריגר חומרה (שונה באופן ידני), עשויים להיות בעלי תגים שונים (עקב פקודות מאקרו), ועלול להיות מדוכא.