9 מה חדש ב־Zabbix 6.0.4

נתוני טקסט עבור ווידג'ט מארחים מובילים

כעת ניתן לבחור פריטים עם כל סוג של מידע (כולל תו, טקסט ו-לוג) בווידג'ט המארחים המובילים. לדוגמה, כעת ניתן להשתמש בווידג'ט הזה כדי להציג את הגרסאות של סוכני Zabbix פועל על כל מארח.

תמיכה ב-OpenSSL 3.0

OpenSSL 3.0.x נתמך כעת. שים לב ששינוי זה אינו משפיע על החזית הצפנה (המשתמשת בחבילת openssl-php משלה) ושער Java JMX מוצפן חיבורים למטרות ניטור (המשתמשת בספריות מוצפנות Java משלה).

תבניות

תבניות חדשות זמינות: - TrueNAS SNMP - ניטור של מערכת ההפעלה TrueNAS אחסון על ידי SNMP - Proxmox VE על ידי HTTP - ראה הוראות הגדרה עבור תבניות HTTP

פקודות מאקרו חדשות המאפשרות להגדיר אזהרה וספים קריטיים של ניצול מערכת הקבצים לניטור מערכת קבצים וירטואלית נוספו לתבניות HOST-RESOURCES-MIB אחסון SNMP, לינוקס מאת נשף, מערכות קבצים של לינוקס SNMP, מערכות קבצים של לינוקס על ידי סוכן Zabbix פעילות, מערכות קבצים של לינוקס על ידי סוכן Zabbix, מלנוקס SNMP, PFSense SNMP, מערכות קבצים של Windows על ידי סוכן Zabbix פעילות, מערכות קבצים של Windows מאת סוכן Zabbix. טריגרים לניצול מערכת קבצים עודכנו לשימוש בפקודות מאקרו אלו.

אתה יכול לקבל את התבניות האלה:

  • ב תצורהתבניות בהתקנות חדשות;
  • אם אתה משדרג מגרסאות קודמות, אתה יכול להוריד חדשות תבניות מ-Zabix Git מאגר או מצא אותם בספריית zabbix/templates של הגרסה האחרונה שהורדת גרסת Zabbix. לאחר מכן, תוך כדי תצורהתבניות אתה יכול לייבא אותם ידנית לתוך Zabbix.

שילוב GLPi

שילוב GLPi (https://git.zabbix.com/projects/ZBX/repos/zabbix/browse/templates/media/glpi/) חדש זמין המאפשר להשתמש ב-webhook סוג מדיה ליצירת בעיות במדור הסיוע של GLPi בהתבסס על הודעות על בעיות של Zabbix.

S.M.A.R.T. ניטור

תוסף חכם, הנתמך עבור Zabbix agent 2, מספק כעת גילוי דיסק יעיל יותר ומאפשר החזרת מידע על דיסק ספציפי, במקום כל הדיסקים שהתגלו. Zabbix agent 2 items smart.disk.discovery ו-smart.disk.get עודכנו. התבניות SMART by Zabbix agent 2 ו-SMART by Zabbix agent 2 (פעיל) שונו גם הם כדי לשלב את הפונקציונליות החדשה.