This is the documentation page for an unsupported version of Zabbix.
Is this not what you were looking for? Switch to the current version or choose one from the drop-down menu.

6 Znane problemy

Testy IPMI

Testy IPMI nie będą działać ze standardową biblioteką OpenIPMI z pakietu Debian/Ubuntu. Żeby to naprawić, należy skompilować bibliotekę OpenIPMI z włączonym OpenSSL zgodnie z opisem w ZBX-6139.

Testy SSH

Niektóre dystrybucje Linux jak Debian, Ubuntu nie obsługują szyfrowanych kluczy prywatnych (z hasłem), jeżeli biblioteka libssh2 została zainstalowana z pakietów. Więcej szczegółów można zobaczyć w ZBX-4850.

Testy ODBC

Serwer lub proxy Zabbix używający MySQL jako bazy danych mogą pracować niepoprawnie z biblioteką MySQL ODBC ze względu na błąd upstream. Więcej informacji oraz sposoby obejścia można znaleźć w ZBX-7665.

Znane problemy dla 2.2.0

  • Długie nazwy hosta lub grupy hostów, przy wybieraniu, mogą wychodzić poza pole (na przykład, w filtrze pozycji).

Znane problemy dla 2.2.0 - 2.2.1

  • Hasło połączenia uwierzytelniania LDAP, po zapisaniu w bazie danych, dostępne było dla użytkowników poziomu Super Admin Zabbix w postaci zwykłego tekstu w kodzie strony HTML. Naprawione w wersji 2.2.2, hasło nie jest bezpośrednio widoczne.

Znane problemy dla 2.2.2

  • W niektórych przypadkach nie jest możliwe dodanie wyrażenia wyzwalacza przy użyciu konstruktora wyrażeń. Naprawione w 2.2.3.

Znane problemy dla 2.2.3

  • W agencie Zabbix przetwarzanie pozycji logrt[] jest uszkodzone (zobacz więcej informacji na ten temat w ZBX-8238). Jako obejście użyj agenta w wersji 2.2.2 na hostach z pozycjami logrt[] lub zastosuj poprawkę. Problem nie dotyczy serwera/proxy 2.2.3.